| Marka Adı: | LHTi |
| Model Numarası: | titanyum top |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 5000 Adet |
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Ürün Adı | Rulman/takı için titanyum top yapımı |
| Sınıf | Gr1, Gr2, Gr5 (Ti-6Al-4V), Gr23, Ti-3Al-2.5v |
| Menşei | Wuxi |
| Titanyum İçeriği | ≥99.6% |
| Kirlilik İçeriği | <0.02% |
| Yoğunluk | 4.51g/cm³ |
| Renk | Titanyum doğal rengi veya özel kaplamalı renkler |
| Tip | Delme, diş açma, fırçalama, parlatma, kaplama, boyama |
| Boyut | Çap 0.5-300mm, özel boyutlar mevcut |
| Teknik | İşleme, Dövme |
| Uygulama | Vücut Takısı, Tıbbi Uygulamalar, Kalibrasyon Metrologisi, Kimya |
| Özellik | Sınıf 1 Titanyum | Sınıf 2 Titanyum | Sınıf 7 Titanyum |
|---|---|---|---|
| Saflık | %99 saf titanyum | %99 saf titanyum | %99 saf titanyum + %0.15 paladyum |
| Mukavemet | En düşük mukavemet | Orta mukavemet | Orta mukavemet (Sınıf 1'den yüksek) |
| Korozyon Direnci | Mükemmel (klorürsüz ortamlar) | Mükemmel (Sınıf 1'den daha iyi) | Agresif kimyasallarda olağanüstü |
| Biyouyumluluk | Çok yüksek | Çok yüksek | Çok yüksek |
| Kaynaklanabilirlik | Mükemmel | Mükemmel | Mükemmel |
| Şekillendirilebilirlik | Mükemmel | İyi | İyi |
| Uygulamalar | Tıbbi implantlar, denizcilik, kimyasal işlemler | Havacılık, tıp, endüstriyel uygulamalar | Kimyasal işlemler, denizcilik, havacılık, tıp |
| Maliyet | Daha düşük maliyet | Orta maliyet | Sınıf 1 ve 2'den daha yüksek maliyet |