| Marka Adı: | LHTi |
| Model Numarası: | titanyum top |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 5000 Adet |
| Ürün Adı | Taşıma/yakıt için titanyum topu yapmak |
|---|---|
| Sınıf | Gr1, Gr2, Gr5 (Ti-6Al-4V), Gr23, Ti-3Al-2.5v |
| Kaynağı | Wuxi |
| Titanyum içeriği | ≥99.6% |
| Kirlilik içeriği | % 0.02 |
| yoğunluk | 4.51 g/cm3 |
| Renk | Titanyum doğal renk veya özel kaplı renkler |
| Türü | Borlama, ipleme, fırçalama, cilalama, kaplama, kaplama |
| Boyut | Diametresi 0.5-300mm, Özel boyutlar mevcuttur |
| Teknik | İşleme, Kırma |
| Uygulama | Vücut Mücevherleri, Tıbbi Uygulamalar, Kalibrasyon Metroloji, Kimya |
| Mülkiyet | 1. sınıf titanyum | 2. sınıf titanyum | 7. sınıf titanyum |
|---|---|---|---|
| Saflık | %99 saf titanyum | %99 saf titanyum | %99 saf titanyum + %0,15 palladium |
| Güç | En düşük kuvvet | Orta derecede güçlü | Orta dayanıklılık (1 sınıftan daha yüksek) |
| Korozyona Direnci | Mükemmel (klorür olmayan ortamlar) | Harika. | Olağanüstü (agresif kimyasallar ve klorürler) |
| Biyolojik uyumluluk | Çok yüksek | Çok yüksek | Çok yüksek |
| Kaynatılabilirlik | Harika. | Harika. | Harika. |
| Dönüştürülebilirlik | Harika. | - İyi. | - İyi. |
| Başvurular | Tıbbi implantlar, deniz, kimyasal işleme | Havacılık, tıp, sanayi | Kimyasal işleme, deniz, havacılık, tıbbi implantlar |
| Maliyet | Daha düşük maliyet | Ortalama maliyet | Sınıf 1/2'den daha yüksek maliyetli, yüksek dayanıklı alaşımlara karşı maliyetli |