| Marka Adı: | LHTi |
| Model Numarası: | titanyum top |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 5000 Adet |
| Ürün Adı | Rulman/takı için titanyum küre yapımı |
| Mevcut Sınıflar | Gr1, Gr2, Gr5 (Ti-6Al-4V), Gr23, Ti-3Al-2.5V |
| Menşei | Wuxi |
| Titanyum İçeriği | ≥99.6% |
| Kirlilik İçeriği | <0.02% |
| Yoğunluk | 4.51 g/cm³ |
| Renk | Titanyum doğal rengi veya özel kaplamalı renkler |
| Mevcut Tipler | Delme, diş açma, fırçalama, parlatma, kaplama, kaplama |
| Boyut Aralığı | Çap 0.5-300mm, özel boyutlar mevcut |
| Üretim Tekniği | İşleme, Dövme |
| Uygulamalar | Vücut Takıları, Tıbbi Uygulamalar, Kalibrasyon Metrologisi, Kimya |
| Element | İçerik (%) |
|---|---|
| Fe | ≤0.30 |
| C | ≤0.10 |
| N | ≤0.05 |
| H | ≤0.015 |
| O | ≤0.20 |
| Al | 5.50-6.80 |
| V | 3.50-4.50 |
| Ti | Denge |
| Element | İçerik (%) |
|---|---|
| Ti | Denge |
| N | ≤0.03 |
| C | ≤0.08 |
| H | ≤0.013 |
| Fe | ≤0.25 |
| O | ≤0.15 |