| Marka Adı: | LHTi |
| Model Numarası: | titanyum top |
| Adedi: | 1 parça |
| fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 5000 Adet |
Sıcaklık aralığı:-196°C - 350°C (-320°F - 662°F)
Uyumlu medya:
| Ürün | Titanyum ve Titanyum alaşımı topu |
|---|---|
| Boyut | Diam.: 1.0mm-6.0mm (0.040-"0.236") veya özelleştirilmiş (artı alet ücreti) |
| Malzeme | Gr.1Gr.2Gr.3Gr.4Gr.7Gr.9Gr.12 |
| Yüzey | Metal parlaklık |
| Ürün Adı | Taşıma/yakıt için titanyum topu yapmak |
|---|---|
| Sınıf | Gr1, Gr2, Gr5 (Ti-6Al-4V), Gr23, Ti-3Al-2.5v |
| Kaynağı | Wuxi |
| Titanyum içeriği | ≥99.6 (%) |
| Kirlilik içeriği | < 0,02 (%) |
| yoğunluk | 4.51 g/cm3 |
| Renk | Titanyum doğal renk veya başka bir renk kaplaması |
| Türü | Borlama, ipleme, fırçalama, cilalama, kaplama, kaplama |
| Boyut | 1Çap 0,5-300 mm 2. Özel mevcuttur |
| Teknik | İşleme, Kırma |
| Uygulama | Vücut Mücevherleri, Tıbbi Uygulamalar, Kalibrasyon Metroloji, Kimya |
| Tasarım (%) | Fe | C | N | H | O. | Al | V | Ti |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Titanyum sınıfı 5 | ≤0.30 | ≤0.10 | ≤0.05 | ≤0.015 | ≤0.20 | 5.50-6.80 | 3.50-4.50 | Balon. |
| Titanyum sınıfı GR7 | ≤0.25 | ≤0.08 | ≤0.03 | ≤0.013 | ≤0.15 | - | - | Balon. |