| Marka Adı: | LHTi |
| Model Numarası: | titanyum top |
| Adedi: | 1 parça |
| fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 5000 Adet |
| Ürün | Titanyum ve Titanyum alaşımı topu |
|---|---|
| Boyut | Diam.: 1.0mm-6.0mm (0.040-"0.236") veya özel |
| Malzeme | Gr.1Gr.2Gr.3Gr.4Gr.7Gr.9Gr.12 |
| Yüzey | Metal parlaklık |
| Ürün Adı | Taşıma/yakıt için titanyum topu yapmak |
|---|---|
| Sınıf | Gr1, Gr2, Gr5 (Ti-6Al-4V), Gr23, Ti-3Al-2.5v |
| Kaynağı | Wuxi |
| Titanyum içeriği | ≥99.6% |
| Kirlilik içeriği | % 0.02 |
| yoğunluk | 4.51 g/cm3 |
| Renk | Doğal renk veya özel kaplamalı titanyum |
| Türü | Borlama, ipleme, fırçalama, cilalama, kaplama, kaplama |
| Boyut aralığı | Çap 0,5-300mm, Özel mevcuttur |
| Teknik | İşleme, Kırma |
| Uygulama | Vücut Mücevherleri, Tıbbi Uygulamalar, Kalibrasyon Metroloji, Kimya |