| Marka Adı: | LHTi |
| Model Numarası: | titanyum top |
| Adedi: | 1 parça |
| fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 5000 Adet |
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Ürün Adı | Taşıma / Mücevherlik için Titanyum Top |
| Sınıf | Gr1, Gr2, Gr5 (Ti-6Al-4V), Gr23, Ti-3Al-2.5V |
| Kaynağı | Wuxi |
| Titanyum içeriği | ≥99.6% |
| Kirlilik içeriği | % 0.02 |
| yoğunluk | 4.51 g/cm3 |
| Renk | Doğal titanyum veya özel kaplı renkler |
| İşleme Türleri | Borlama, iplikleme, fırçalama, cilalama, kaplama, kaplama |
| Boyut aralığı | Diametresi 0.5-300mm, Özel boyutlar mevcuttur |
| Üretim Tekniği | İşleme, Kırma |
| Başvurular | Vücut Mücevherleri, Tıbbi Uygulamalar, Kalibrasyon Metroloji, Kimya |
| Eleman | Titanyum sınıfı 5 | Titanyum sınıfı GR7 |
|---|---|---|
| Fe | ≤0,30% | % 0,25 |
| C | ≤ 0,10% | ≤0,08% |
| N | % ≤ 0.05 | % 0,03 |
| H | ≤ 0,015% | ≤ 0,013% |
| O. | ≤0,20% | ≤0,15% |
| Al | 5.50-6.80% | - |
| V | 3.50-4.50% | - |
| Ti | Bilanç | Bilanç |